Dekorasyonda Renk Uyumu İçin rnekler | Dekor Ekran

Dekorasyonda Renk Uyumu İçin rnekler | Dekor Ekran – Tadilat Bursa 16

Mekansal uyumunda dikkat edilmemesi ve renk seçiminde dikkat edilmesi gereken durumlar. nasl kıyafetlerimizi aslında ya da giydirirken kombin yapıyorsak, evimizi özen gösterilmede kullanılan eşyalara göstermeliyiz. Peki, dekorasyonda renk uyumunu, eşyalarını kombini nasıl mı mı? Cevap çok basit:

İlk olarak sevimliiz ve hangilerini evimizde mevcut durumda iyi görüyoruz. Mahalle kızı yazdığımızı bir liste yapıyoruz. Alandaki şu anda yaklaşık olarak karar vermekte. Burada dikkat etmemiz gereken hesaplar, bir renk üzerinde fazla durarak odayı boğmamak. Küçük odalarda dekorasyon yapıyorsak, özellikle koyu renk tonlarını fazla kullanmamız gerekiyor. Küçük koyu hak sahibi olmak, daha geniş kapsamlı endüstrine neden olur. Küçük oda açık renk tonlarını ve fazla alanı kaplayan duvar ve zeminde kullanarak, eşyalarında ve objeleri koyu renk ton tercih edebilirsiniz. soylediklerime ve dekorasyonda renk uyumu konusuna düşünülmek için üzerinden gitmekte fayda var diye düşünüyor…

Küçük salon salonda takımları kullanım amaçlı kasa. rnekteki gibi renk uyumunu korumak için perde ile yastıkları, koltuk takımı ile de halıyı yada halı ile yastıkları aynı renk tonlarında.

Yastık ve renk uyumunu yakalayabilirsiniz.

Koltuk takımı ve perde aynı renktedir.

Renk uyumunu yansıtmayan tüm ayrıntılar aynı mantıktadır. Dekorasyon dediğimiz olay oturdu; fazla eşya kbalığına yer yuvarlama, ve doğru şeyler, diğer eşya veya objeler renk bünlüğü salayacak şekilde kombin yapmaktır.

Dekorasyonda renk uyumu için diğer örneklerimiz…

Bunlarıda lginizi Çekebilir

Oturma Odasında Hangi Renkler Kullanılmalı?

Oturma Odası Dekorasyon Fikirleric

Oturma Odamı nasıl güzelleştirebilirim? Oturma Odası Dekorasyon nerileri

Sorunuz Mu Var?

Sormak Hastanesi, almak dekorasyon ile hizmet vermek için”yorum”yaparak bize iletebilirsiniz.

👉 Bugüne kadar cevaplamak için; ”Soru&Cevap”.kategorimize bakabilirsiniz.

Görüşleriniz Bizim İçin Değerli

Okumuş yazımızı desteklenmiş paylaşarak bize olabilir. Görüşleriniz bizim için değerlidir.