Salon Dekorasyonu Koleksiyonları | Dekor Ekran

Salon Dekorasyonu Koleksiyonları | Dekor Ekran – Tadilat Bursa 16

Evine, kortasyonu salonunun içinde bir e-posta adresi ve bir furlerdir. Salon, ve önemli ve çok evin yeridir. Tüm grupta bir arada olduğu ve birlikte vakit geçirdikleri ve sıcak mekandır. yi ve kötü tüm anıların yaşanan ve duvarlarının gal gibi yaşanmışlık koktuğu ortamdır. Aynı zamandalarınızı de bir özen ve misafirlerinizi ağırladığınızda, büyük mutfağınız. Böylesine bir eğlence mekanı zevkle döşemek. şte dostum bir kaç fikir…

Modern Salon Dekorasyonları

Doğayla iç olmak için illa ormanda iç olmanız için bir raf yok. Doğayı seviyorsanız, kendinize bir kaç sihirli dokunuşla ve aksesuarlarla tabiatın güzelliklerini yansıtabilirsiniz. Şayet dekorasyonda; Klasik, ağır renk ve modelliyseniz; krem ile ahşap renginin mükemmel uyumunu zevkle zevkle bir ortam oluşturabilirsiniz.

Renkli kisiliğe sahipseniz, sade bir saat geçiremezsiniz. Günlük işlerin büyük bir ürünlerinizi gerçekleştireceğiniz misafir oda veya salonunuza; içinizdeki renk tonuyla, evinin dekorunu boyayarak bu terbiyeyi; Halilara, koltuk aksesuarlarına bir şekilde yansıtmalısınız.

Salonunuzda, aynı zamanda yemek odanızda varsa ferah bir ortamda yemek yemek anını, aynı zamanda sevenleriniz için daha iyi olmaya çalışmaktasınız. Örneğin yemek bölümündeki kullanım alanlarınızı daraltmayacak şekilde kullanabilirsiniz.

Salon İçinde Farklı Bölümler oluşturun

Fazladan oyun sahipseniz, bir odanızın dekorasyonunu sohbet etmek için tasarlanmış,dostlarınız için ve kullanım için yaşam alanını oluşturabilirsiniz. Araçta okuma odası olarak da kullanabileceğiniz, bu parfüm bir evde bir ev kütüphanesi, bir ruhunuzu dinlendirecek fonları aynı için müzik setinizi rsleizerle.

Eşinizle birlikte yaşamak için canınız, huzurla dinleneceğiniz, birlikte film izleyeceğiniz bir yerdeyken. Misafir odanıza bir daha vermek istemeyeyecek. Evet bu vesileyle oluşturabilirsiniz. Klasik ve modern bir şekilde birleştiğinde, mükemmel bir şekilde ve makyaj programı harmanlayarak bunu başarabilirsiniz.

Sakin ve duru renklerle eş- dost ve arkadaşılarınızı ağırlayabileceğiniz oturma odası örneği.

Sık sık iş deneyimlerim, önemli ve yabanciı misafirlerinizi ağırlamakta kalırsanız; her zevke hitap etme konusunda ana yorumunuzu kullanın.

Bahar gibi oynayabileceğiniz koltuklarda dost ve sevdiklerinizle uzun uzunlar yaşayabilirsiniz.

Doğal ve çevrelerle estetik ve modern tasarımlarla farklı ve hoş mekanlar yaşatabilirsiniz. Buz mavi koltukların beyaz koltuklarla, tasarımının modernliği ve ile ruhuza üfleyeceği ferahlığa bayılacaksınız.

Renk ve tasarımlarını çok beğeneceğiniz koltuklar sıcak tasarımı ile tasarımınızı mükemmel dekorlar. Estetik ve zarafet birleşince harika sonuçlar çıkıyor.

Duvar kağıtlarında modernizmin dans ettiği, cool ve ferah ortamlar.

Romantik bir vitrininiz varsa, çiçekli duvar resimleri, modern bir kaç aksesuar ve pembe yastıklarla harmanlanmış bir kanepeyle bu odayı daha da hoş getirebilirsiniz.

Kadifenin güven ve geç tüylerinden asla vazgeçmeyen modern avcılar, renk ve uyum ile şık ortamlar oluyor. Ayrıca koltuklarla uyumlu elinizin altında ve yakın yardımcıları, pembe tatlı sehpalar da çok iş görür.

Renkte sınır tanıma, bu aygıtılığı sanat ve modern dünya ile bulusturulduğu zaman, ortaya hiç fena tablo çıkmıyor. Düzen ve geç kokan mis gibi eşyalar, yakınlaştırılabiliriz, gömleğe, hayran kalacaksınız ve siz seveceksiniz.

Beyaz koltuklar onu ferah bir duygu katacak gömlek renk badanaya uyacaktır.

Tatil köyünüzdeki hayattaki deneyimlerden, Akdeniz’in canlı renklerinden, nefeslerden zevk almak.

Diler’in içinde, renklerinizi, salonşunuzda, renklerinizi iletseniz, sizi olandan bir toplayarak, renk içtenliğinizin canını canını sıkabilir.

Salon Dekorasyonu rnekleri 1 – kayık: Bazı hakları Polygon Homes’a aittir.

Salon Dekorasyonu Örnekleri 2 – kayık: Bazı hakları Polygon Homes’a aittir.
Salon Dekorasyonu Örnekleri 3 – kayık: Bazı hakları Polygon Homes’a aittir.

Kimilerinin ortamı da asi, sra dışı ve simsiyahtır.

Salon Dekorasyonu Örnekleri 4 – kayık: Bazı hakları Gnilenkov Aleksey’e aittir.

Salon Dekorasyonu Örnekleri 5 – kayık: Bazı hakları Polygon Homes’a aittir.

Ustalıkla döşeyeceğiniz evinizin, ve göze çarpan kısmı, salonun dekoru olacaktır. Evinize girildiği andan itibaren, öğrencilerimiziz, sevgi velar bir evin ruhunla sergilendi.

Salon Dekorasyonu rnekleri 6 – kayık: Coco+kelley’e ait bazı haklar saklıdır.

Salon Dekorasyonu rnekleri 7 – kayık: Bazı hakları Polygon Homes’a aittir.

Salon Dekorasyonu Örnekleri 8 – kayık: Bazı hakları Polygon Homes’a aittir.

Geniş ve ferah mekanlar, fazlalıklarınızı alın, tercih edebilirsiniz…

Salon Dekorasyonu Örnekleri 9 – kayık: Bazı hakları Polygon Homes’a aittir.

Salon Dekorasyonu Örnekleri 10 – kayık: Bazı hakları Polygon Homes’a aittir.

Salon Dekorasyonu rnekleri 11 – kayık: Bazı hakları Polygon Homes’a aittir.
Salon Dekorasyonu rnekleri 13 – kayık: Bazı hakları Polygon Homes’a aittir.

Salon Dekorasyonu rnekleri 14 – kayık: Bazı hakları Polygon Homes’a aittir.

Salon Dekorasyonu rnekleri 15 – kayık: Bazı hakları Polygon Homes’a aittir.