Canlı Sıva İç Cephe Mantolama Sistemi

canlı sıva
canlı sıva

Evini yepyeni yapmak isteyenler, Yaşam alanını günün koşullarına göre bir renk armonisine dönüştürmeyi arzu edenler, Sıcak bir yuva farklı bir yaşam tarzı düşleyenler. calı sıva  Ofisler, oteller, moteller, restaurantlar ve diğer iş yerleri için her zevke uygun Dünya teknolojisinden olağanüstü bir duvar kaplama malzemesidir.

Canlı Sıva

Canlı Sıva Şimdi Ridas® Yalıtım ve Canlı Sıva dekorasyon ve yalıtım için evlerinizde!…
Canlı Sıva Ridas® dekoratif canlı sıva doğal elyaflar, strafor, selüloz gibi malzemelerden oluşan, yaşadığınız yere çok farklı bir görünüm kazandırmanın yanında, ısı ve ses izolasyonu ile akustik sağlayan bir üründür.
Teneffüs edebilme yeteneği ile duvarlarda oluşabilecek rutubeti absorbe ediyor olması, ürünün dünya pazarında en çok tercih nedeni olarak gösterilmektedir.

Canlı Sıva

Dekorasyonda alışılmışın ötesinde bir ürün olarak Dünya ve Türkiye pazarına sunulan Ridas® Dekoratif Canlı Sıva, boya ya da duvar kağıdına kıyasla 2 – 4 kat daha kolay uygulanabilmekte ve daha uzun ömürlü olmaktadır. alçı gibi toz olmayan,eşya toplamayı gerektirmeyen, 48 saat içinde kuruyan ve inanılmaz güzel renk ve desenlerle evinizi iş yerinizi bambaşka bir havaya sokacak olan bu ürünle, Canlı Sıva tanışın.
Canlı Sıva ister dekoratif amaçı odalarda 2 duvar yaptırın ,Canlı Sıva ister evinizi iş yerinizi komple sıvatın..

Canlı Sıva kuruduktan sonra duvara halı kaplamış görünümü ve hissi vermektedir. Canlı Sıva ısı yalıtımı ile yoğuşmaları engeller olmak üzere ses izolasyonuda sağlamaktadır.
Canlı Sıva uzun yıllar bakım istemeyen, boya istemeyen, olası bir yıpranmada anında tamir edilebilen bir üründür

[widgetkit id=730]

Daha fazla ürün olduğundan ve resimlerin aynı hissi vermemesinden dolayı seçimlerinizi yapmak ve  ürünü görmek için sohwroomlarımıza bekliyoruz

Canlı Sıva

 

One comment

Bir cevap yazın

Sohbeti Aç
Yardım istermisiniz?
Merhaba
Canlı Sıva İç Cephe Mantolama Sistemi ile ilgili bilgi almak istermisiniz?