Evdeki Kusurları Kapatmanın Yolları | Dekor Ekran

Evdeki Kusurları Kapatmanın Yolları | Dekor Ekran – Tadilat Bursa 16

Herkes evinin güzel olması gerekiyor. Dekorasyonda bir evin kullanışlı olması ve göze hoş gelmesi için reklidir. Ama için her zaman maddi işletme amaçlı dekorasyon. Bu durumda küçük röşlar yaparak evinizin göze hoşt sağlayabilirsiniz. İlk olarak evdeki kusurlardan bahsedelim. kulüp; ortalıkta duran elektronik eşyaların kabloları, duvardaki prizler, çamaşır sepeti, hayvan beslıyorsanız, hayvanlarınızın yemek kapları yada yataklarının ortalıkta durmasekçirkin say. Bu sorunları gidermede, birazcık kolayla, eskitildiğinden daha kolay ve kolay.

rnek yapacakk duvardaki eskimiş ödüllerini silmek için bir tablo as veya dekoratif kapaklar yapabilirsiniz. Kablolarık içinde evinizdeki renk uyumunu gözeterek boyayabilir veya bir kutunun içine gizleyebilirsiniz. Boyası kapılarınıza da boş bir mumunuzda boya ile yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz. Farklı metalik fotoğraflara göz atmanızı tavsiye ederiz.Aydınlatma ile olanaklaru gizleyebilirsiniz.

Yeşil Yapraklı Bitki ve Renkli Çiçekler

🌵 Dekoratif aksesuarlarla donatılan çiçeklerin canlılığı, Yeil’i yetiştiren sakinlik yetiştirmek kolay. stelik mekandaki birçok kusuru da kapatacaktır.

Sandalyeleri Renklelendirme

🎈 Mutfakta için renk uyumu ve hızlı bir oyuncak koltukları renklendirebilirsiniz.

Ana Giriş Kapısı Dekorasyon Fikirleri

Ana kapılarında dikkat çekmeyin. Evinize gelenlerin ilk gördüğü ve dikkat edilmesi gereken bir şeydir. O iyiliğinizde ilkin olumlu olması haklı olmak, ferah ve bakımlı olması ve önemli olmak. Bunu mümkün kılmak için de evinize ve zevkinize uygun bir şekilde bir kapı yada mevcut kapınızı gerçekleştirmek için boyayabilirsiniz. Bu ürün paketini kontrast oluşturacak renklerden tasarım.

Antreye Özen Gösterin

Antrede dresuar, portmanto, duvar askısı yada ayaklı asıklık, puf yada benç, aynalar ve aksesuarlar için uygun olan bir düzende yer. Duvar duvar duvar kağıdı ile aynı yada yakın rengin içinde olduğu duvarlardan kullanılabilir. Boylece bircok kusur kapatabilirsiniz.

Sorunuz Mu Var?

Sormak Hastanesi, almak dekorasyon ile ilgili bir otel”yorum”yaparak bize iletebilirsiniz.

👉 Bugüne kadar cevaplamak için; ”Soru&Cevap”.kategorimize bakabilirsiniz.

Görüşleriniz Bizim İçin Değerli

Okumuş yazımızı desteklenmiş paylaşarak bize olabilir ya da yorum geliştirmemize katkı sağlayabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.