Model Ev Dekorasyonu | Dekor Ekran

Model Ev Dekorasyonu | Dekor Ekran – Tadilat Bursa 16

Dekorasyonla ilgili sistemler yazım ve örnekler. Yeniden inşa etmek içindem içinde basit bir şekilde çalışmak. Bu örnek örneklemek için Model Evler hazırlayarak, terbiye etmeye çalışanlara faydalı olabilir. Bu yazımda, yeni tarzmın ilki olarak Dekorasyonda gereksinimlerileri açısından 3+1 olarak M2′ den oluşan Model Ev tasarlayacağım. Zaman; 1+1 yönetmen, 2+1 yönetmen, 4+1 yönetmen dubleks, tribünler ev modellerini göndereceğim.

Model evimizin;

Koyu renk zemin, tv ünitesi, sehpalar ve koltukların iskeleton rengi aynı tonlarda tercih edilmiş. Bir çocuk rennk ile bir salon boğulmaması, bir koltuklar ile bir krem ​​u200bu200byapmak mümkün, bir halının tekrarı.

Odaya biraz canllık katması içinde tekli koltuklar, yastıklar ve tv ünitesindeki renkli objeler renkli tonda.

Tavandaki aydınlatma ise salonumuza farklı bir hava katıp, daha da güzelleştirmiş.

Evimizin holünde ilk göze çarpan duvardaki doğal doğal süslemeler oluyorda girişte farklı bir hava oluyor. Koyu renk ahşap mobilya ve lamine olan dairemizde, açık renk duvar rengi ve persian kırmızısı hali renk uyumunu koruyor. Ahsap süslemelerinin yerine siz portmanto koymayı tercih edebilirsiniz. Benim önerim ise bu hoş kullanıcılar tarafından tasarlanmayacak şekilde olacaktır.

Evimizin ve holdeki ahşap takımı ve açık da kendini açık mor nevresim takımı ve mor halı ile uyum içinde olduğunuzu gösteriyor.

Perdelerin rengimsıda renginde canlılık katıyor.

ocuklar hayatlarımıza renk kattıkları gibi da, ahşaptan ağırlıklıta olduğu model evimize renk katıyor.

Kahve mutfak dolapları evimizin bir rengi olacaktır. Mutfakta zemini açık tonda fayans tercih edebilirsiniz.

Son olarak evimizin banyosunda da kahve tonlara ağırlık vererek, bütün bir evde renk uyumunu ve bütünlüğünü sağlayıp bitiriyoruz. Geriye kişisel eşyalarınızı yerleştirmek, duvarlara tablo, saat asmak ve masaların, sehpaların zevkinize göre biblolar yerleştirmek tutmak.

Sorunuz Mu Var?

Sormak Hastanesi, almak dekorasyon ile ilgili bir otel”yorum”yaparak bize iletebilirsiniz.

👉 Bugüne kadar cevaplamak için; ”Soru&Cevap”.kategorimize bakabilirsiniz.

Görüşleriniz Bizim İçin Değerli

Okumuş yazımızı desteklenmiş paylaşarak bize olabilir. Görüşleriniz bizim için değerlidir.