GESER PAREX DIŞ CEPHE MANTOLAMA SISTEMI

geser parex mantolama

Geser Parex Parex group 80’ler de kurulan bir Fransız şirkettir. 90’ların ortasında uluslararası gelişime önem vermiş ve bu amaçla ülkelerinde gelecek vaad eden, gelişime uygun altyapıya sahip firmaları devralma stratejisini hedef edinen bir tarihçesi vardır. Bu sayede de farklı pazarlarda güçlü büyüme ve liderlik gücüne sahip olmuştur. Grup 19 ülkede 2700 kişilik personel ile faaliyet göstermektedir. Fransa’dan sonra en çok satış oranının yüksek olduğu ülke % 16 ile Kuzey Amerika’dır.

Dış cephe yalıtımı ve su yalıtım ürünlerinden sonra en çok satış oranının yüksek olduğu ürün seramik yapıştırıcısı ve zemin hazırlama ürünleridir. Parex Group, 2008 satış rakamı 565 milyon Euro dur. Yapı ürünlerinde önde gelen üreticilerden biri olan Parex grup, dünyada 18 ülkede 48 üretim tesisi ile faaliyet göstermekte ve yapı sanayi nde kullanılmak üzere uygun ürünler sunmaktadır.
Geser Parex Parex grup, Materis’in bir bölümüdür. Materis, yapı sanayi için özel kimyasallar üreten bir lider firmadır. Büyüme stratejileri; ulusal pazarlardaki lider konumda bulunan firmalarla entegrasyona ve ilişkileri geliştirmeye dayalıdır. Bunu yaparken de müşterilerle yakın ilişkiler içinde olmaya farklı ülkelerin kültürel yapılarını göz ardı etmemeye, tüm ağ içindeki işbirlikçilerimizin karşılıklı olarak uzmanlıklarını paylaşmaya çalışıyoruz.
Takım çalışmasına, dayanışmaya dayalı candan bir iş ortamına önem veriyor ve bu şekilde bir farkındalık yaratıyoruz. Beraber çalıştığımız işbirlikçilerimizden sıklıkla geribildirim istiyoruz ve buna teşvik ediyoruz. Biz uzmanlıklarımızı paylaşıyoruz ve kendi içimizde bir ilişki inşa ediyoruz. Bu ilişkiyi içsel bir şebeke, ağ oluşturarak gerçekleştiriyoruz. Bütün yapı ürünlerimiz dayanıklı yapıları garanti etmek için kullanıma sunulmuştur. Uzun ömürlü, sağlam ve güzel yapıları aynı zamanda da konfor ve stille birleştirmektir tutkumuz.
Kalite güvencesi firmamızın belkemiğidir ve kalite güvencesi prensiplerimiz bu özel fonksiyonlara hâkim olmakta ki çabalarımıza olanak tanır. Bizim çalışanlarımız yerel ve yüksek performansla tüm müşterilerimiz için hizmet vermeye çalışmaktadır. Geser Parex Sürekli gelişim ve ilerleme felsefesi her zaman müşteri memnuniyetini oluşturmamızda hedefimiz olmuştur. Geser Parex Amerika, İspanya, Arjantin, Brezilya, Avustralya ve Singapur da ki tam donanımlı laboratuarlarımız da deneyimleri paylaşmanın ve araştırma laboratuarlarımız da bilgi transferini ve akışını teşvik edici çalışmaları arttırmanın çabası içindeyiz.

GESER PAREX DIŞ CEPHE MANTOLAMA SISTEMI

 

 

Geser Parex isi-yalitimi
Geser Parex ısı izolasyonu

 

Geser Parex

Geser Parex dis cephe mantolama sistemi

geser-parex-mantolama-sistemi
Geser Parex

 

Geser Parex

Bir cevap yazın

Sohbeti Aç
Yardım istermisiniz?
Merhaba
GESER PAREX DIŞ CEPHE MANTOLAMA SISTEMI ile ilgili bilgi almak istermisiniz?