Mantolama Dübeli imalat Toptan Satış

Dübel imalatımız YOK!  ARTIK YAPMIYORUZ

mantolama dübeli toptan satışMantolama Dübeli Mantolama uygulaması yapıların dış yalıtımları için en çok tercih edilen ve en etkili uygulamadır. Mantolama Dübeli Birçok donanımın bir araya gelmesi ile birlikte komplike olan ve uzmanlık isteyen bir sistemdir.Mantolama Dübeli  Mantolama plastik dübel ise mantolama ısı yalıtım levhalarının, bina cephelerine sabitlenmesi amacıyla kullanılan donatıdır. Mantolama Dübeli plastik dübeller, plastik hammaddeden üretilen, uygulanacak binanın, duvar yapısına ve mantolama yalıtım levhasının kalınlığına göre birçok farklı seçenek sunabilen bir donatı malzemesidir. Kullanılan malzeme ve duvarın yapısına göre
, basınç miktarı ölçülerek, mantolama yalıtım levhasının her metrakeresine kaç taşıyıcı delik açılacağı belirlenir ve buna göre levhanın üzerine gereken ekipmanlar ile açılan deliklere mantolama plastik dübeller çakılır.

Mantolama Dübeli

Mantolama dübeli plastik dübellerinin üzerine metal veya plastik çivi uygulanarak dış yalıtım sistemlerinin yükleyici ve taşıyıcılığı görevlerini üstlenir. Mantolama plastik dübelleri, delinme, çivileme veye çakma yöntemleri uygulanarak çakılabilir. Mantolama Dübeli plastik dübellerinin uygulanması sırasında bir çok değişkene dikkat edilmelidir, tüm Mantolama Dübeli uygulamasının yükleyici ve taşıyıcılığını yapan donatı malzemesi olduğu için, duvar boşluklarına gelmemesine, Mantolama yalıtım levhasının zerinde kabartı oluşturmaması gerektiğinden levhaların üzerlerine dübellerin başlarının oturacağı yuvalar oluşturulmalıdır. Dübellerin uygulanacak yüzeylere ve kullanılacak mantolama yalıtım levhasına göre gerekli tutunmayı sağlayabilmesi için sistem üreticilerinin de görüşlerinin alınması ve yüzeye göre çelik veya plastik çivili Mantolama Dübeli plastik dübeller, levhaların kalınlığının artması durumunda ise geniş başlıklı plastik dübellerin kullanılması gerekir.

Mantolama Dübeli

Uygun ve kaliteli plastik Mantolama Dübeli seçimi komplike olan Mantolama Dübeli uygulaması açısından çok önemlidir. Mantolama Dübeli malzeme ve yüzeyle uyumluluğuna ve yüzeye göre duvara girme miktarına dikkat edilmelidir. Tüm Mantolama Dübeli sisteminin yükleniciliğini üstlenen mantolama plastik dübellerinin hatalı kullanımı son derece kötü sonuçlara sebep olabilir, bu sebeple en itinalı şekilde uzman görüşü ile seçilmelidir.

[widgetkit id=1130]
Mantolama Dübeli Toptan satın almak için bizimle irtibata geçiniz. Mantolama Dübeli ihytiyaçınıza yüksek üretim kapasitemizle cevap veriyoruz.  bina mantolama işlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış Mantolama Dübeli Binaya uygulama esnasında kırılmaz. Yeni Yapılanma sürecinde olan satış ağımız için bayi (ler) ağı kurmak üzere bizimle iletişim kurmanızı rica ediyoruz. Uygun fiyatlı mantolama dübeli En ucuza üreticisinden Alın.

1) 10 cm lik mantolama dübeli

  • Ham madde        : pp   pe    kırılmaz
  • Ağırlık    (Adet) :  9 gr
  •  Ambalaj                       : 1000 Adet
  • Ambalaj  fıyatı   : 50

2) 12 cm lik mantolama dübeli

  • Hammade           : pp  pe  kırılmaz
  • Ağırlık  (adet)   :  11 gr 
  • Ambalaj                        : 1000 Adet
  • Ambalaj  fıyatı   :   55

imalatımız sipariş üzerine yapılmaktadır. ön sipariş sonrasında istediğiniz adetler üretilir.

Nakliye ve KDV fiyatımıza Dahil değildir.

Mantolama Dübeli imalat & Toptan Satış

5 comments

Bir cevap yazın