Söve mantolama Nedir ? Nasıl uygulanır ?

Söve hem dekorasyon hem yalıtım özelliğine sahip, eps ve xps strafor gibi malzemelerden yapılan üzeri reçine ile kaplanan ve her renge boyanabilen, sınırsız modelli bir dekorasyon ve cephe aksesuar malzemesidir. Söve eps bloğunun kesilerek üzerine akrilik esaslı sıvanın kaplanmasından üretilir. Söve mantolama oldukça estetik bir görünüm sağlar.

Mantolama amacı sağlayan Yalı baskısı (siding), söve mantolama, fugalı Bina Cephe Mantolama ve Kat silmesi Modelleri ve sadece süslemede kullanılan kapı pencere söveleri ve deniz modelleri gibi yüksek estetik ürünü söveler olarak iki çeşittir.

Söve fiyatı çeşitlerine göre Bina Cephe Mantolama ürünlerinden biraz daha pahalı olabilmektedir. Fakat iyi bir söve ürünü binanızın estetik görünümünü de artırdığı için binanıza değer katacaktır. Söve binalarınıza estetik bir güzellik sunmanın yanı sıra ısı, ses gibi dış etkenlere karşı yüksek dayanımlı bir izolasyon malzemesidir.

Söve firmaları tarafından Pencere etraflarında sövelerin altına veya mermerin altına denizlik uygulaması yapılabilir veya sövelerin üst kısmına taç uygulaması yapılabilir. Özellikle pencere etraflarında kullanılan söveler zeminden daha yüksek bir boyut verirler.

Söve Mantolama Binalarınız’da göz kamaştırsın!

Söve Sistemleri ile mantolama binaların dış cephe dekorasyonu ile alakalı çeşidi bol estetik açısından mükemmel bir görünüm sağlamasının yanı sıra sağlıklı bir izolasyon ( mantolama ) imkanı sunmakla kullanımının gerekli olmasını sağlamaktadır.

Söve Mantolama Nedir?

Kısaca söve, binalarınıza estetik bir güzellik sunmanın yanı sıra ısı, ses gibi dış etkenlere karşı yüksek performanslı Mantolama  malzemesidir.

 Söve ile yapılan mantolama görsel olarak bina görünümünü zaman içerisinde dahi farklı kılan bir kimliğe bürünür. mantolama ile elde edilen tasarruf hiç hatırdan çıkarılmamalıdır. Dekoratif olarak yapılacak olan bu izolasyon ise cabasıdır. Söve sistemleri binada dekoratif görünüm hoşluğu ve izolasyon sağlar.

Söve Mantolama

Bir cevap yazın